ekonomistОльга СЕМИЛЯК

Ти – першокурсник. На тебе тиснуть різні фактори. З одного боку ти пишаєшся, що нарешті став студентом найпрестижнішого університету країни, а з іншого – не можеш опанувати страх перед новим і невідомим, не знаєш, як організувати свій час і швидше завоювати авторитет серед одногрупників та викладачів. Не біда! Як стати успішним студентом знає цьогорічний випускник економічного факультету Шевченкового університету Євген КУДРЯВЕЦЬ.

Досьє: За час навчання у магістратурі Євген організував бізнес-форум «Корпоративна соціальна відповідальність як фактор розвитку економіки» та започаткував проект з інформатизації вищої школи «Studentus», написав  низку статей, став переможцем олімпіад та конкурсів і навіть видав одноосібну монографію «Формування міжнародних інноваційних кластерів в Україні». Він – член оргкомітету Міжнародної практичної конференції «Сучасні виклики розвитку світової економіки» на економічному факультеті, голова Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України та виконавчий директор «Асоціації випускників МАН України», лауреат премій Національної академії наук України та Київського міського голови. Окрім того, хлопець проводить тренінги з ораторського мистецтва і тайм-менеджменту для випускників шкіл «Старт».
Запитаєш, як Євген устигає займатися усім цим та ще й мати час на активний відпочинок? Дуже просто! Читай далі секрети успіху від Євгена Кудрявця.

 
1. Головне – прагнути. Я завжди поєднував багато справ і зробив висновок, що чим більше ти робиш, тим більше встигаєш.
2. Відпочинок треба ставити окремою сферою діяльності.
3. Треба чітко бачити перед собою цілі: не просто «що я роблю», а «ЗАДЛЯ ЧОГО це роблю».
4. Навіть якщо ти вже досяг мети, не можна зупинятися, треба ставити нову мету.
5. Не варто думати, що набуті знання не знадобляться. Адже на практичній площині їх завжди можна застосувати.
6. Дуже важливо навчитися правильно організовувати свій час.
7. Треба уважно слухати. Себе. Соціум. Викладачів. Слухати і спілкуватися з тими, хто має більше досвіду.
8. Бути ініціативним.
9. Не чекати, поки тебе кудись запросять. Університет – це оаза великих знань, не тільки академічних, але й життєвих. І саме від тебе залежить, чи використаєш їх сповна.
10. Університет створив прекрасні умови для того, щоб кожен побудував тут свій світ. Головне – не боятися робити перші кроки, пропонувати свої ініціативи.

Прислухайся до порад Євгена Кудрявця і вперед підкорювати академічні еверести!