shevchenkoДо 200-річного ювілею Тараса  Шевченка і свого 25-ліття проводить Товариство української мови спільно з міжнародним благодійним фондом „Смолоскип” .

Тема 2014 року: „Тарас Шевченко і українська мова”. Мета конкурсу – заохотити молоді таланти до дослідження мови та стилю Шевченка, до вивчення впливу постаті поета на розвиток української мови. Участь у конкурсі можуть брати студенти та випускники шкіл.

Установлено 6 премій: одна ПЕРША (800 гривень), дві ДРУГІ (по 500 гривень), три ТРЕТІ (по 300 гривень). Переможців нагороджують грамотами. Кращі студії журі рекомендуватиме до друку. Всі учасники отримають цінні книги.

Конкурс – творчий. До розгляду приймаються оригінальні, композиційно структуровані, логічні й грамотні наукові праці (крім курсових, дипломних та рефератів) у обсязі до 20 сторінок комп’ютерного видруку 12-м кеглем (із списком посилань включно). До студії слід додати рекомендацію фахівця та відомості про автора (навчальний заклад, факультет, курс, домашня адреса, номер телефону, ел-адресу). Роботи надсилати Товариству української мови поштою або здавати в канцелярію ректорату (Київ 01033, вул. Володимирська, 64) до 30 квітня 2014 року. Переможців конкурсу журі оголосить у травні.

Рада Товариства