OLYMPUS DIGITAL CAMERAУтретє за рік отримала престижну премію математичного світу випускниця КНУ Марина В’язовська. Премія Салема, Дослідницька нагорода Інституту Клея (яку присуджують за розв’язання задач тисячоліття) і остання – SASTRA Ramanujan Prize – відзначили внесок Марини у розв’язання задачі, що понад 400 років не давала спокою математикам. Вона стосується оптимального пакування куль у просторі і вперше була поставлена ще Йоганном Кеплером. Марина запропонувала рішення для  розмірностей 8 і 24.

Поки Україна поволі наближається до ратифікації Римського статуту, університетські вихованці вже підкорюють сувору аудиторію самого Міжнародного кримінального суду (МКС) у Гаазі. «Найкраща команда, що представляла сторону обвинувачення» – таку нагороду  головного світового конкурсу з міжнародного кримінального права (ICC Moot Court Competition) привезли  студентки ІМВ Анастасія Моїсеєва, Єлизавета Демиденко, Лариса Радченко та Людмила Маляренко. Для них це не перші змагання із судових дебатів,  однак перший серйозний успіх – команду визнано найкращою у своїй номінації з-поміж 63 збірних з усього світу!

Обкладинку американського журналу Animation Magazine прикрасила наша Мавка – та сама героїня Лесі Українки. У складі знімальної групи українського проекту «Мавка. Лісова пісня» працювали викладачі кафедри фольклористики КНУ: вони допомагали інтерпретувати українські міфи, звичаї та обряди в унікальному анімаційному світі «Мавки».