сакураСеред тисячі молодих сакур, висаджених по всій країні цієї весни з нагоди Року Японії в Україні, будуть і 20 університетських дерев, що додаватимуть відтепер ще більше весни нашому Ботанічному саду імені О. Фоміна. До церемонії висаджування національного дерева Країни сонця, що сходить, долучилися Посол Японії в Україні Шігекі Сумі та ректор КНУ Леонід Губерський.

Міжнародний день музейних селфі студенти Шевченкового університету провели у Національному музеї Тараса Шевченка! І напружений графік зимової сесії тому не завада. Якщо один із найбільших літературно-художніх музеїв Європи приєднався до міжнародного проекту Culture Themes і пропонує скористатися своїм простором для незабутнього селфі на фоні робіт Кобзаря чи унікальних експонатів – студенти КНУ радо відгукнулися і досхочу нафотографувалися у залах музею.
Цього дня рідкісні експонати, яким зазвичай протипоказано спілкування з гаджетами, фігурували на багатьох світлинах любителів селфі, адже мета флешмобу, до якого приєдналися 10 столичних музеїв, – привернути увагу відвідувачів до музейного простору.

Весну в ІМВ зустрічали різнобарвними костюмами. У ролі моделей – студенти Інституту міжнародних відносин КНУ, у ролі модельєрів – Надзвичайні і Повноважні посли 21 країни світу, акредитовані в Україні. Так розподілилися учасники показу національних костюмів світу, ініційованого проектом Outlook, що працює у галузі культурної дипломатії.