АристотельУ цьому навчальному році минає 25 років відділенню політології нашого Університету. Хронологічно це невеликий відрізок часу, але змістовно він є дуже вагомим.
За ці роки на відділенні підготували й випустили 2328 фахівців-політологів, підготували 33 докторів  та 245 кандидатів політичних наук. Випускники-політологи працюють на профільних кафедрах  у 344 вишах України, 77 з них очолюють свої кафедри. 113 вихованців відділення за ці роки стали депутатами різних рівнів, 5 – посідають міністерські посади. Наші випускники працюють на провідних телеканалах, у засобах масової інформації, є знаними політологічними експертами.
Сьогодні навчальний процес на відділенні політології забезпечують три базові кафедри: політології (завідувач професор В.Цвих), політичних наук (завідувач П.Шляхтун) та кафедра державного управління (завідувач Д.Неліпа).
Відділення може пишатися оригінальними підручниками, навчальними посібниками, монографіями, які складають скарбницю вітчизняної політологічної науки та освіти: «Громадянське суспільство», «Профспілки у громадянському суспільстві (професор В.Цвих), «Історія політології» (професор Ф.Кирилюк), «Етнонаціональні процеси в Україні» (професор М.Обушний) та багато інших.