1 (3)Відбулася виставка талановитої майстрині української вишивки  в Галереї мистецтв КНУ.
Відкриваючи експозицію проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров наголосив, що цей показ розпочинає Шевченківські тижні в університеті. Портрети українських геніїв Тараса Шевченка, Лесі Українки, Михайла Грушевського є знаковими в її творчості.
Унікальність експонованих робіт – 3D ефект. У темряві, завдяки використанню спеціальних ниток, образи проявляються і немов випромінюють світло. Тетяна Протчева створила новий напрямок мистецтва «3D» вишивки «Glow Art». ЇЇ метод внесено до «Книги Рекордів України».
Творчість пані Тетяни – знана в Україні та за її межами. Протягом останнього часу колекція кращих робіт майстрині виставлялися в Експоцентрі України, Києво – Могилянській академії, бібліотеці ім. Вернадського, музеї П. Тичини, Британській Раді, Верховній Раді та інших залах України. В Америці (Посольство України), Японії (ЕХРО 2005), Китаї (ЕХРО 2010), Шотландії , Ізраїлі та ін. країнах вишивальниця презентувала сучасне мистецтво української вишивки, що є невід’ємним та одним з найяскравіших складників культури нашого народу.