Ректор і ветераниШановні ветерани Шевченкового університету!
Шануючи традиції, зберігаючи спадкоємність поколінь КНУ імені Тараса Шевченка вдалося сформувати безцінний інтелектуальний фонд та виростити цілу плеяду талановитих учених, викладачів, славетних випускників і свідомих співвітчизників.
За майже 185-річною історією Університету сформувалася споконвічна традиція, яку плекає університетська громада: завжди бути патріотами України та захищати її свободу й незалежність навіть ціною власного життя. Така звитяжна доля дісталася Героям битви під Крутами, учасникам Другої світової війни та усім сьогоднішнім оборонцям нашої державності, оскільки вже понад чотири роки точаться бої за цілковите звільнення української землі. Наші співробітники й студенти успадковують відвагу й любов до України. Цінуючи минуле, з повагою до наставників вони будують майбутнє.
Тож із щирою вдячністю до наших ветеранів, які завжди залишаються на передовій Університету, від себе особисто й від усього нашого колективу, бажаю кожному з вас многіх літ, світлої долі, міцного здоров’я, любові та злагоди в родинах!

Ректор Леонід Губерський