DSC_0019Тетяна РОССАДА,
факультет кібернетики,
асистент

Компанія IBM, один зі світових лідерів з виробництва програмного і апаратного забезпечення, консалтингу та ІТ-сервісу в новітніх галузях – від суперкомп’ютерів до нанотехнологій, разом з факультетом кібернетики урочисто відзначили талановитих студентів, які завдяки продуктам IBM досягли значних успіхів у застосуванні на практиці набутих знань і технологічних навичок.
Координатор університетських та державних програм IBM Ukraine Олександр Данько та заступник декана факультету кібернетики Олена Кашпур урочисто вручили студентам 4 курсу Сергію Зіборову, Микиті Картавову, Максиму Пендеруку та Наталії Поліщук академічні сертифікати компанії IBM. Студенти працювали під керівництвом Тараса Панченка, доцента кафедри теорії та технології програмування та представника IBM Academic Initiative на факультеті.
Урочисте нагородження стало результатом активної співпраці факультету кібернетики з компанією IBM у рамках програми IBM Academic Initiative, яка надає широкі можливості доступу до провідних сучасних інформаційних технологій, навчальних курсів та інших освітніх матеріалів, а також можливості науково-практичної співпраці студентам та співробітникам Університету.
На церемонії вручення представник компанії О. Данько розповів про переваги продуктів IBM та побажав усім студентам приєднуватись до сучасних та перспективних інформаційних технологій від лідера ринку – компанії IBM – та впевнено досягати нових професійних вершин.