Сьогодні, в умовах інформаційної війни, коли світ поділений російською пропагандою на тих, хто вважає, що на українській землі йде громадянський конфлікт, і тих, хто щиро підтримує українців у їхньому праві на суверенітет і незалежність, без інтервенцій та анексій територій нашої держави, на передній план виходить не лише підтримка України інституційними органами держав світу, а й безпосередня фахова солідарність з нами громадян інших держав. Це створює передумови для прийняття позитивних для України рішень владою інших країн світу, громадяни яких володіють об’єктивною інформацією, що насправді відбувається в нашій країні. Тому інформатизація колег і численних друзів-випускників нашої Alma mater, які волею долі перебувають тепер за межами України, на перший погляд непомітно, але незворотньо сприяють солідаризації з нами всього цивілізованого світу!
Свідченнями підтримки та солідарності з українцями є медична допомога нашим відважним добровольцям та військовим, які виборюють мир і незалежність України, зібрана й передана біологами-випускниками нашого Університету разом з американськими колегами та друзями співробітників ННЦ “Інститут біології”. Окрема подяка професорові Університету Південної Кароліни США доктору Мусо, який привіз цей вантаж у Київ. Співробітниця кафедри загальної та молекулярної генетики ННЦ «Інститут біології» Ліза Городецька брала участь у доставці допомоги в зону АТО.
Колектив Навчально-наукового центру «Інститут біології» КНУ щиро вдячний американським друзям за небайдужість та допомогу. Сподіваємося, що й інші наші колеги не залишаться осторонь у цей важкий для нас час!

З вдячністю та повагою,
колектив ННЦ «Інститут біології»