Безымянный_0_0У Мистецькій залі Інституту філології (бульвар Тараса Шевченка, 14) діє виставка робіт Катерини Ткаченко, молодої талановитої художниці з Харківщини, Члена спілки художників України

Представлені роботи демонструють свідому національну позицію, етнічність та архетипічність. Виставка має назву “Ангели Майдану” і  присвячена Героям Небесної сотні. Створено близько 50 картин, більшість із яких і представлені.

Художниця каже  про експоновані картини:” Є теорія, що кожна людина має свого янгола-охоронця, представника світу вишнього, що вартує, допомагає, але й може покинути людину, якщо та перейшла на «темний» бік. І, якщо вже янгол тісно пов’язаний зі своїм підопічним, то я цілком можу припустити, що він має спільні риси зі своєю людиною.

Ангели українців, зібрані в світі невидимому, схожі на нас, сильні й  світлі, охороняють, не втручаючись у вибір людини. Мої Ангели України – це віра в світле розв’язання складних проблем, це ми, в наших різних проявах, із різними вдачами, але об’єднані світлими цілями, це прості українці, звернені до добра в свої душах, це прагнення душі до перемоги чеснот в Україні!

Мій проект на підтримку перемоги світлих сил у цей складний для України час, я продовжую його  день у день, для мене це схоже на створення японських журавлів надії…”

Організатори експозиції — кафедра фольклористики й Центр фольклору та етнографії Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.