1292665755Людмила КРУГЛОВА,
директорка Музею історії Університету

У нашому Музеї триває персональна виставка художніх творів Ярослава Бондарчука – випускника кафедри архівознавства та спеціальних галузей історичної науки. Виставка називається «Барви життя» і присвячена 70-річчю кафедри. Ярослав живе в м. Києві та працює науковим співробітником Національної академії наук України.
Ще в ранньому дитинстві Ярослав Бондарчук захопився малюванням. У 2001 році він отримав кваліфікацію художника-оформлювача. Його улюблені жанри – пейзаж, натюрморт, ню.
Роботи художника експонуються на виставках в Україні та за кордоном (Італія, Латвія). Він лауреат VII, VIII та IX Міжнародних виставок-конкурсів сучасного мистецтва «Ukrainian art week».
На відкриття виставки «Барви життя» до Музею історії КНУ завітали викладачі, студенти, співробітники, а також гості Університету – учасники Двадцятих джерелознавчих читань, що проходили на історичному факультеті.
Вражені майстерністю робіт та їх неймовірною енергетикою, свої думки про талант нашого випускника висловили: декан історичного факультету Іван Патриляк; професори Марина Палієнко, Ярослав Калакура та Микола Щербак. Вони пам’ятають Ярослава ще як сумлінного студента та відповідального аспіранта.
Картини художника приваблюють відвідувачів різнобарв’ям квітів, красою пейзажів, натюрмортів, панорамою рідного міста та зображенням головного корпусу Університету.
Одну з таких чудових робіт Ярослав Бондарчук подарував нашому Музею. Вона поповнить колекцію фондів та прикрасить музейну експозицію.