Галина КРАСОВСЬКА,
старший викладач

Изображение 1633Збірні команди викладачів КНУ імені Тараса Шевченка та Національного університету біоресурсів і природокористування провели товариський футбольний матч, присвячений Дню захисника України.
За наш університет грали: декан факультету психології І. Данилюк, професор Б. Рубльов, доценти О. Борисейко, О. Батрименко, О. Москалюк, співробітник факультету психології О. Красновський, викладачі кафедри фізичного виховання та спорту В. Мороз, К. Сахаров, С. Здоренко, В. Крамаренко, О. Гопанчук, М. Давиденко та             К. Воронков.
Рахунок відкрили вже на перших хвилинах матчу. Гол у ворота команди гостей після кількох рикошетів провів С. Здоренко. Однак аграрії не забарилися з відповіддю. Упродовж першого тайму команди неодноразово обмінювалися гострими ударами в площину воріт, і тільки за кілька хвилин до закінчення першого тайму результатом швидкої атаки став гол у наші ворота. Після перерви команда суперників збільшила перевагу до двох м’ячів. Нашим гравцям вдалося скоротити різницю в рахунку до одного. З цього моменту голи й удари посипалися один за одним. Удруге скоротивши рахунок до мінімуму (4:3), команда викладачів нашого університету з натхненням продовжила атаки на ворота противника. Нагоду зрівняти рахунок мали К. Сахаров, О. Красновський та І. Данилюк. Проте фортуна посміхалася гостям. Як це часто буває, спрацював закон спорту: «Не забиваєш ти – то забивають тобі». І п’ятий гол полетів у ворота команди університету.
Загалом гра тривала в дружній атмосфері. На жаль, наша команда програла в цьому матчі з рахунком 5:3, але конкурс з пробивання пенальті, який відбувся по закінченню гри, виграла з перевагою у два м’ячі (3:1).
Дякуємо нашим викладачам, які продемонстрували яскравий футбол, та бажаємо перемог у майбутньому!