миловановКНУ готує найсильніших математиків, – переконаний почесний президент Київської школи економіки (KSE), чинний заступник голови правління НБУ Тимофій Милованов. Нещодавно він зустрівся  з ректором Леонідом Губерським із нагоди впровадження в Університеті нової спільної англомовної магістерської програми  з математичної економіки та економетрики MA in Mathematical Economics and Econometrics.
До діалогу щодо перспектив розвитку математичної освіти також долучилися академічний директор KSE Олеся Верченко, декан механіко-математичного факультету Михайло Городній та його заступник Оксана Безущак, директор центру комунікацій КНУ Олена Добржанська, керівник прес-центру Наталія Міщерська.
Всі присутні високо оцінили перші результати спільної роботи та зазначили, що MA in Mathematical Economics and Econometrics – тільки перший крок у напрямку стратегічного партнерства КНУ імені Тараса Шевченка та KSE.
Програма, за якою співпрацюють наш Університет, KSE та Університет Х’юстона (США) розпочала підготовку студентів із вересня 2017 року. За результатами вступної кампанії на програму зараховано 11 осіб. Студенти вивчатимуть економічні курси від KSE та математичні курси від механіко-математичного факультету КНУ.
Випускники програми отримають:
• Магістерський диплом державного зразка з математичної економіки та економетрики КНУ імені Тараса Шевченка;
• Сертифікат KSE;
• Диплом магістра економіки Університету Х’юстона.
«Без  розвитку математики, фізики, хімії, біології – не буде прогресу», – зазначив Леонід Губерський.  Ректор також зауважив, що на природничі факультети в багатьох університетах, особливо на фізику і математику, не виконується набір за державним замовленням. «У нашому університеті такої проблеми немає. Проводиться велика профорієнтаційна робота, відкриваються нові  програми, дається якісна освіта. Наша спільна магістерська програма – найкращий доказ тому», – сказав він.
На думку Тимофія Милованова, світова  економіка і бізнес рухаються у напрямку математизації. «Ми з вами маємо багато можливостей, щоб довести це. Тримати й підвищувати культуру і навіть моду на освіту – це наша спільна місія», – зауважив почесний президент KSE.