1485899605Тетяна ХАСАНОВА

У 2016-му році виповнюється 2400 років від дня народження великого грецького мислителя Аристотеля. На 38-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що відбулася в Парижі, 2016 рік був оголошений ювілейним роком Аристотеля. Людство відзначає ювілей знаменитого філософа заходами по всьому світу.
Збірку наукових праць «Ціннісний вимір політологічного вчення Аристотеля», присвячену 2400-річчю від дня народження видатного давньогрецького філософа, презентували на філософському факультеті. Основу книги склали наукові роботи студентів факультету за підсумками спеціальних політологічних читань, що проходили на кафедрі політології в рамках щорічної конференції «Дні науки філософського факультету». Статті відображають різноманітні аспекти політологічних поглядів Аристотеля, а також їхнє використання в процесі подальшого розвитку політико-філософської думки.
Саме цей збірник, як зауважив професор Федір Кирилюк – ініціатор, натхненник і головний укладач збірки – він представив на Всесвітньому конгресі філософів в Афінах (Греція), що відбувся влітку.