балУ Колонній залі КМДА відбувся Благодійний бал нашого Університету. Прекрасні пари з різних факультетів та інститутів КНУ зібралися разом, щоб створити неповторну атмосферу чарівного свята.
Вступною промовою бал урочисто відкрив проректор Петро Бех, який наголосив: «Надзвичайно приємно, що ми проводимо це свято, пам’ятаючи про важливість благодійності і таким чином підкреслюємо, що найбільшою цінністю є людина».
А голова університетського студпарламенту Владислав Сасін у своєму вітальному слові додав: «Інклюзивна освіта – непросте завдання, але саме у такий спосіб ми можемо будувати в Україні засади функціонування європейської системи вищої освіти».
Далі на гостей чекали танці у виконанні дебютантів. За традицією, першим пари виконали полонез.
Окрім танців гості заходу могли насолодитися чудовою живою музикою, приємним спілкуванням.
«Благодійний бал КНУ – це можливість поринути в чарівну атмосферу танцю, поділитися частинкою добра з іншими, а ще вдягти сукню і провести вечір з приємними людьми», – ділиться враженнями одна з учасниць заходу Олександра Романова.
Кошти, зібрані під час Благодійного балу, буде використано для друку книжок шрифтом Брайля для людей з вадами зору.
А Головний приз – звання короля та королеви Благодійного балу 2019 отримала чарівна пара – Дмитро Шкурко (філософський факультет) та Вікторія Білик (юридичний факультет).