Логічним продовженням започаткованої під час навчального проєкту «KNU Teach Week» двосторонньої освітньої співпраці між Університетом і Академією ДТЕК назвав проректор Володимир Бугров підписання Меморандуму про співпрацю між КНУ й Академією ДТЕК.

Наталія Мацибок-Стародуб

Урочистий захід було проведено 4 лютого 2021 року за участі представників обох навчальних закладів. Інтереси КНУ імені Тараса Шевченка під час події представляли проректор Володимир Бугров і очільниця Сектору працевлаштування студентів та аспірантів Інна Степанець. Від Академії ДТЕК участь у підписанні взяли: випускниця Університету й чинна ректорка Академії ДТЕК Валерія Заболотна, а також Галина Олейнікова, тренерка й методологиня Академії.
У вітальному слові до присутніх Володимир Бугров відзначив: «Сподіваємося, що партнерство Університету з авторитетною Академією ДТЕК щодо розвитку людського потенціалу стане траєкторією для фахової підготовки студентів, підґрунтям для покращення якості вищої освіти й основою для подальшої розбудови вітчизняної економіки! Тож від імені адміністрації й науково-педагогічного колективу Університету висловлюю щирі сподівання на успішну двосторонню співпрацю й започаткування інноваційних проєктів у тісній колаборації класичного Університету й комерційного сектора».
Валерія Заболотна запевнила присутніх, що представники Академії налаштовані на продуктивну взаємодію з громадою Шевченкового університету: «Із радістю допомагатимемо студентам і викладачам КНУ імені Тараса Шевченка отримувати актуальні для бізнес-діяльності навички, а також розвивати компетенції, що відповідають викликам сучасності. Бути навчальним партнером у процесі безперервного професійного розвитку ваших співробітників і студентів є одним із засобів реалізації глобальної соціальної місії Академії ДТЕК».
Поважні сторони обговорили можливі напрями співпраці й окреслили перспективи такої освітньої колаборації для забезпечення якнайширших можливостей для талановитої молоді й професорсько-викладацького складу Університету. Завдяки Меморандуму представники КНУ імені Тараса Шевченка зможуть стати учасниками численних проєктів відкритої освітньої бізнес-платформи міжнародного ґатунку. Для самої ж Академії ДТЕК, за словами ректорки цього навчального закладу, укладання подібних договорів – чудова можливість для залучення найкращих спеціалістів, а також нагода для втілення безлічі інноваційних ідей і прийняття важливих комерційних рішень.

Довідково:

Академія ДТЕК є відкритою освітньою бізнес-платформою міжнародного рівня. Навчальний заклад розробляє спільні програми із такими навчальними закладами, як INSEAD, IE Business School, Thunderbird School of Global Management, Stanford University. Academy DTEK визнано переможницею Всеукраїнського конкурсу HR Brand (2018 рік), також закладові присуджено звання найкращого корпоративного університету світу в номінації «Корпоративна соціальна відповідальність» (Global CCU, 2019 рік).мемо-ум Бугров