В Інституті міжнародних відносин за підтримки Посольства США в Україні відбувся семінар із права Світової організації торгівлі та практикум із моделі СОТ для студентів за участю фахівців України та США. Семінар та практикум відбулися в рамках англомовної магістерської програми «Регулювання міжнародної торгівлі».
У студентських змаганнях «Модель Світової організації торгівлі» на основі конкурсної письмової роботи взяли участь 50 українських та іноземних студентів – майбутні юристи й економісти, які навчаються в університетах Києва, Харкова, Львова, Дніпропетровська, Донецька.
10 команд мали змогу конкурувати в трьох різних завданнях, як-от: представництво країни у спорі СОТ, представництво країн на переговорах у СОТ, а також засідання Комітету СОТ із торгівлі товарами.
Посол США в Україні  Джеффрі Р.Пайєт особисто нагородив переможців змагань планшетами iPad. Шість студентів були відзначені за найкращі письмові роботи та усні виступи.
Серед переможців змагань – студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка Андрій Онисько, Юлія Ткаченко, Микола Налбандян, Аліна Данилейко, Катерина Гамрецька (Інститут міжнародних відносин), Юліана Онищук та Владислав Курилко (юридичний факультет).