Економісти конкурс проектівНа економічному факультеті урочисто закрився VIII сезон навчального проекту «Вища ліга: Project Management». На базі кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності студенти магістратури спеціальностей «Менеджмент організацій і адміністрування» та «Менеджмент інноваційної діяльності» в 2014 р. розробили такі проекти: «Тренінг «Бізнес Академія»» (замовник проекту ПрАТ «Філіп Морріс Україна»); «Портативний програмно-апаратний електрокардіографічний комплекс для масового використання в домашній медицині» (замовник – Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України); «Коворкінг-центр з віртуальним офісом «UP2YOU»»; «Підприємство з виробництва малобюджетних установок для виготовлення пелет»; «Створення електронної бібліотеки економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка».

Презентуючи результати, проектні команди виявили високий рівень підготовки й креативності в розробці «старт-апів», спільної злагодженості та конструктивної співпраці із замовниками проектів, довели практичну необхідність і значущість упровадження представлених результатів командної роботи.

Для оцінювання виконаних завдань була сформована експертна комісія, до якої увійшли провідні фахівці в галузі проектного управління, практики, досвідчені аналітики та науковці.

Члени комісії визначили найкращі проекти та їхніх менеджерів. У номінації «Кращий менеджер проекту» визнано Богдана Сидоренка (проект «Портативний програмно-апаратний електрокардіографічний комплекс для масового використання в домашній медицині»), його нагороджено сертифікатом для проходження навчання в ТОВ «Технології Управління Спайдер Україна».

Призерами також стали Анна Воронкова та Ксенія Муре, яких відзначили за активну роботу й особистий внесок як менеджерів проектів.

Вручено премію команді проекту «Підприємство з виробництва малобюджетних установок для виготовлення пелет»  за високий практичний рівень упровадження результатів проектної роботи.