арабЦентрПрес-цетр ІМВ

Культура та діалог цивілізацій – найкращий засіб регулювання відносин між народами. Перспективним місцем для проведення лекцій, культурних заходів, мистецьких виставок та вивчення арабської мови стане відкритий 24 квітня 2018 року в Інституті міжнародних відносин Центр Арабських Досліджень. У його урочистому відкритті взяли участь Посол ОАЕ Салем Ахмед Аль-Каабі та інші представники дипломатичного корпусу, Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, проректори з науково-педагогічної роботи Університету Петро Бех та Олександр Рожко.
Заснування Центру є важливим у контексті зростання інтересу в Україні до арабського світу, історії та культури його народів. Центр, ініціатором якого виступила кафедра міжнародних фінансів на чолі з професором Олександром Рогачем, сприятиме дослідженню арабської тематики, робитиме свій внесок у дослідження проблематики арабського світу та України.
Офіційною частиною, урочистими промовами послів та дипломатичних представників і символічними рукостисканнями організатори заходу не обмежилися: на гостей чекало фешн-шоу в арабських костюмах, дегустація етнічних солодощів та кави, народні танці та музика, натільний розпис для всіх охочих, виставка картин «Арабський світ очима українських художників», конкурси та безліч інших цікавих сюрпризів, зокрема лотереї – квитки від Air Arabia & Fly Dubai отримали три викладачі та три студенти ІМВ (дякуємо за такі приємні сюрпризи) та багато подарунків.