При Навчально-науковому центрі медичного права юридичного факультету працює гурток із медичного й фармацевтичного права. Студенти та аспіранти мають змогу регулярно брати участь у майстер-класах, тренінгах, експертних дискусіях під керівництвом визнаного фахівця з українського медичного права доцента Р.Ю.Гревцової.
На перших зборах гуртка зі студентами спілкувалися Олена Бабич (керівник юридичного бюро, адвокат), Максим Іонов (лікар швидкої допомоги, під час Революції Гідності — координатор медичної служби Майдану) та Віктор Сердюк (президент Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів).

Чого очікують від медичного юриста лікувальний заклад, пацієнт, фармацевтична компанія? Адвокат Олена Бабич дала майбутнім фахівцям-практикам кілька порад: по-перше, одразу визначити для себе  -  обираєш медичне чи фармацевтичне право, адже це — зовсім різні спеціальності. По-друге, правник повинен чітко визначити, на чиєму він боці: пацієнта чи лікувального закладу, а це завжди складне й неоднозначне питання. Олена Бабич розповіла на прикладі власного адвокатського досвіду, що можуть помилятися й лікарі, і пацієнти. Лікар Максим Іонов, який працює лікарем швидкої допомоги вже 12 років, переконаний, що в Україні впливати на систему охорони здоров’я дуже важко, і норми законів мало співвідносяться з реаліями медицини. Втім, дискусія в суспільстві може змінити стан справ: Максим Іонов запропонував учасникам гуртка приєднатися до суспільного діалогу з громадськими організаціями та Міністерством охорони здоров’я. Віктор Сердюк професійно опікується правами пацієнтів. Місія юриста з медичних справ, на його думку, — нагадувати про відповідальність і відновлювати справедливість.
У Центрі медичного права постійно відбуваються зустрічі та експертні дискусії. Приєднуйся до роботи Центру й гуртка, буде цікаво!