психологиНаш Університет став одним із організаторів і господарем науково-практичної конференції «ІІ Міжнародні консультації «Співпраця заради реформ у системі охорони психічного здоров’я».
Вітчизняні та зарубіжні фахівці – лікарі, психологи, соціальні працівники, – презентували наукові дослідження та ділилися практичним досвідом роботи з дітьми, які мають розлад із дефіцитом уваги та гіперактивністю (РДУГ).

Проректор Володимир Бугров, виступаючи з вітальним словом, підкреслив актуальність порушеної проблематики для викликів сьогодення, а також наголосив на важливості злагодженої роботи структурних підрозділів Університету, які опікуються психічним здоров’ям, – факультету психології, Психологічної служби, Науково-дослідного інституту психіатрії, Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини», Університетської клініки.
Від імені факультету учасників заходу привітала заступник декана факультету психології Світлана Пащенко. Вона зазначила, що такий формат співпраці спеціалістів різних галузей сьогодні є надзвичайно прогресивним і продуктивним та закликала учасників брати активну участь у роботі Консультацій. Це потрібно задля подальшого спільного напрацювання рішень, які стануть рекомендаціями відповідним органам державної влади, законодавцям, аби ситуація із психічним здоров’ям, із увагою до феномена РДУГ змінювалася не лише на фаховому, а й на державному рівні.