Відділ академічної мобільності підготував дайджест
літніх програм для навчання та стажування за кордоном
Стипендійні навчальні   програми:
1. Стипендія на навчання в магістратурі University of Sussex. Дедлайн: 1 серпня 2016 року, грант передбачає 5,000 £, з 2016 по 2017 рік у Брайтоні, Велика Британія.
На грант можуть претендувати кандидати, які отримали ступінь бакалавра або еквівалент ступеня бакалавра.

2. Грант на навчання в магістратурі і аспірантурі The University of Adelaide. Дедлайн: 31 серпня 2016 року, грант покриває оплату витрат, відбір проходить щороку в Австралії.
Претендувати на отримання гранту можуть: студенти, які не є громадянами Австралії і Нової Зеландії; студенти, які закінчили бакалаврат або магістратуру на відмінно. Стипендія присуджується на основі академічної успішності та дослідницького потенціалу кандидата. Одна з вимог – досконале володіння англійською мовою.
sssx-3Провести літо-2016 з користю можуть не тільки студенти, а й викладачі. Зокрема, докторанти можуть отримати грант на проведення наукових досліджень
The Center for Advanced Studies (спеціалізується в проведенні наукових досліджень у галузі соціальних і гуманітарних наук) в Південно-Східній Європі пропонує грант на проведення досліджень в University of Rijeka. У конкурсі на отримання гранту можуть брати участь усі молоді вчені і старші наукові співробітники, дослідники з усіх країн світу, які відмінно володіють англійською мовою. Вік стапендіатів не обмежується.
Дедлайн: 15 липня 2016 року. Грант передбачає 1,100 € в місяць.
Можливість корисно провести час і відпочити дають літні школи
Літня міжнародна школа з енергетичних систем у Німеччині проходитиме з 28 серпня по 2 вересня 2016 у Баварії. Організатор –  Forschungszentrum Jülich. До участі в школі запрошуються молоді дослідники (магістри, аспіранти) та молоді фахівці в галузі енергетичних технологій, економіки, політології і схожих дисциплін для обговорення змін у теперішніх та майбутніх енергетичних системах.
Дедлайн: 15 липня 2016 року, грант покриває часткову оплату витрат: організатори оплачують проживання, харчування та навчання в школі. Учасники мають оплатити лише проїзд до місця проведення школи.
Докладний перелік програм та детальну інформацію ви можете знайти на нашому сайті www.mobility.univ.kiev.ua.
Бажаємо всім успіху і гарного літа! Проведіть його з користю: наберіться сил і натхнення на наступний навчальний семестр!

Відділ академічної мобільності