ІМВ дитбудСтуденти нашого університету активно долучаються до різноманітних благодійних проектів, покликаних допомогти дітям, залишеним без батьківської опіки, вихованцям спеціалізованих шкіл-інтернатів. Часто ініціаторами таких акцій виступають самі студенти.

Лише за останній рік наші юристи навідали з  подарунками дитячий будинок «Любисток» (с.Нові Петрівці Вишгородського району) та будинок дитини «Берізка» для віл-інфікованих малюків, курсанти ВІКНУ – Кмитівську школу-інтернат для дітей з вадами розумового розвитку, історики – Прилуцький дитячий будинок, біологи – центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода» (Біла Церква), студенти-міжнародники – дитячий будинок «Надія» (м.Прилуки Чернігівської обл.) та інтернат «Мрія» (м.Київ)  для дітей, хворих на ДЦП.

Готуючись до кожної поїздки, наші волонтери проводять благодійні аукціони для збору коштів, організовують збір речей, іграшок, книжок, тощо – ніколи не поїдуть до маленьких вихованців із порожніми руками. Так, під час однієї з акцій студенти зібрали річну норму одягу для школи-інтернату! Медичні препарати, предмети гігієни, засоби для миття, солодощі, книжки, одяг, навіть пилососи чи обладнання для котельних привозять студенти дітям – усе, чого на цей момент ті потребують. Допомагають ремонтувати й оздоблювати приміщення, встановлювати комп’ютерну техніку й головне – дарують дітям свято спілкування, якого вони так потребують, теплі слова підтримки й надійне плече старшого друга.

Студенти грають з дітьми в футбол і баскетбол, вчать їх мистецтва оригами, гри на гітарі, плетіння бісером, улаштовують цікаві ігри й конкурси, разом запускають небесні ліхтарики.

- Кожна дитина вірить у казку та сподівається, що колись її мрії здійсняться. Ми приходимо, щоб утілити ці мрії в життя. Адже хто як не ми повинні їм у цьому допомогти, – ділиться своїми думками після поїздки до дитбудинку курсант ВІКНУ Руслан Колішенко. – Коли бачиш радість в очах дітей, позбавлених батьківської опіки, то розумієш, наскільки важливі наші відвідини.