IMG_0312Делегація нашого університету на чолі з головою профспілкової організації Володимиром Цвихом узяла участь у роботі VIII міжнародної конференції Інститутів Конфуція, що відбулася в Пекіні (КНР). До складу делегації входили директор Інституту Конфуція з української сторони Олександр Гончаренко та директор з китайської сторони Сунь Кевень. На конференції мова йшла про стан викладання китайської мови в світі, проведення культурних заходів, збільшення місць проведення кваліфікаційного іспиту на знання китайської мови (HSK), підвищення рівня викладання китайської мови при Інституті Конфуція, розробку навчальних матеріалів різними мовами, підтримка розвитку Інституту Конфуція.
А ще в Міжнародному конгресхолі відбулося засідання Наглядової ради Цзiлiнського університету та Інституту Конфуція при КНУ iмені Тараса Шевченка. У своєму виступі на засіданні Володимир Цвих від імені керівництва університету високо й позитивно оцінив роботу Інституту Конфуція. Він передав вітання від ректора та його слова, що засвідчують зацікавленість КНУ в розвиткові та активізації співпраці з Цзілінським університетом, готовності й надалі надавати всіляку підтримку Інститутові Конфуція. Заслухавши звіт директора Інституту Конфуція КНУ імені Тараса Шевченка Олександра Гончаренка, зібрання затвердило статут та склад Наглядової ради.
Голова Hаглядової ради з українського боку – Леонiд Губерський, pектор Київського нацiонального yнiверситету імені Тараса Шевченка, голова Hаглядової ради з китайського боку – Лi Юаньюань, ректор Цзiлiнського yнiверситету. Члени наглядової ради: Петро Бех-проректор з науково-педагогiчної роботи (мiжнароднi зв’язкi), Ігор Лютий – проректор з науково-педагогiчної роботи (фiнансово-економiчнi питання), Олександр Гончаренко – директор Iнституту Конфуція КНУ iмені Тараса Шевченка, Чень Ган – проректор Цзiлiнського yнiверситету, Лю Дебін – директор Інституту мiжнародних відносин Цзiлiнського унiверситету, Юе Хуей – проректор Інституту гуманiтарних наук Цзiлiнського унiверситету.
Було затверджено кроки дальшого розвитку Інституту Конфуція КНУ імені Тараса Шевченка.

О.ГОНЧАРЕНКО