81393679Другий рік поспіль  у нашому Університеті, як і по всій Україні, святкують День захисника України. 14 жовтня символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України: від княжих дружинників  Руси-України, січовиків Запоріжжя, героїв Крут, воїнів УПА – до тих українців, які боролися проти нацизму в лавах Червоної армії. Але найбільше День захисника України пов’язаний із сучасними героями – учасниками  нинішньої війни за нашу незалежність.
Урочисті заходи з ушанування їхнього бойового подвигу пройшли на факультетах та в інститутах КНУ. Про незламність козацького духу тих, хто свято береже незалежність і спокій нашої держави, йшлося під час зустрічей курсантів і студентів Університету з учасниками АТО.
З нагоди свята Рада ветеранів війни та праці спільно з музеєм історії Університету організувала  поїздку історичними місцями Черкащини. Проводив екскурсію доцент історичного факультету, учасник АТО Олександр Надтока.
У Науковій бібліотеці імені М. Максимовича пройшла тематична виставка «Незгасаючий вогонь Безсмертя», а у ВІКНУ –  експозиція військово-історичного фотопроекту батальйону «Донбас».
12 жовтня захисників тепло вітали у Мистецькому салоні члени університетської родини. Від імені адміністрації КНУ проректор з науково-педагогічної роботи (виховна робота) В’ячеслав Шамрай висловив слова вдячності та вручив Грамоти за мужність і патріотизм викладачам і співробітникам Університету, офіцерам і курсантам ВІКНУ та волонтерам, які сьогодні активно допомагають армії. На честь захисників капела бандуристів виконала концертну програму «Хай Свята Покрова Україну збереже!»