OxIjaMbtTJMДепартаменти працевлаштування ННЦ «Інститут біології» та хімічного факультету за підтримки центру працевлаштування «Імпульс» провели «День кар’єри» в ННЦ «Інститут біології».

Для участі в «Дні кар’єри» запросили представників саме тих підприємств і компаній, чия діяльність найбільше відповідає профілеві студентів ННЦ «Інститут біології» та хімічного факультету. На зустріч прийшли представники корпорації «Артеріум», Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу, ПАТ «Сан ІнБев Україна», Союзу споживачів медичної продукції, компанії «DiaVeritas» та Центру працевлаштування “Імпульс”.

«День кар’єри» став унікальним шансом для студентів знайти перспективну й цікаву роботу за фахом, а для працедавців – побачити, що наші студенти хочуть працювати й розвиватися в своїй професійній діяльності.

Понад 100 зацікавлених студентів-біологів та хіміків особисто поспілкувалися з роботодавцями, дізналися про можливості проходження практики, стажування й працевлаштування.

У вступному слові заступник директора ННЦ «Інститут біології» з виховної роботи О.Г.Короткий наголосив, що «День кар’єри» для біологів та хіміків, який проводиться в стінах ННЦ «Інститут біології» вже вдруге,  потрібний студентам, особливо старших курсів.

Потім виступили гості заходу: представники корпорації «Артеріум»,

начальник відділу підготовки та розвитку персоналу Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу Ганна Ревенко, голова Правління Союзу споживачів медичних послуг, лікарських засобів і виробів медичного призначення Владислав Онищенко, менеджер з добору персоналу ПАТ “Сан ІнБев Україна» Тарас Гуленко, представниця

Дружини охорони природи міста Києва “Зелене майбутнє” та Національного екологічного центру України Катерина Полянська,

молодший науковий співробітник Інституту біоорганічної хімії та нафтохімії НАН України Оксана Яковенко, керівник відділу мікробіології компанії «DiaVeritas» Кирило Воронін.

Вони розповіли про діяльність і структуру своїх компаній, можливості стажування, практики, навички, потрібні для працевлаштування.

На завершення виступив Володимир Швець -  заступник директора Центру працевлаштування студентів «Імпульс», який розповів про важливість цієї організації для студентів, що шукають роботу, та запропонував усім охочим брати участь у різноманітних тренінгах, ярмарках вакансій, проекті «Перший бізнес» та в інших цікавих і  корисних заходах, які проводить Центр працевлаштування.

Виступи були різні за формою і змістом, але головне – всі без винятку компанії, які представляли себе на «Дні кар’єри» показали велику зацікавленість у співпраці зі студентами. Тож кожен, хто відвідав захід, отримав чудову можливість безпосередньо поспілкуватися з роботодавцями і вже зараз розпочати будувати свою майбутню кар’єру.

 

Лілія ВОРОНОВА,

голова департаменту працевлаштування

студпарламенту ННЦ «Інститут біології»