З нагоди Дня історика на історичному факультеті відбувся день відкритих дверей. Запрошеним абітурієнтам, їхнім батькам, випускникам та всім друзям історичного факультету було запропоновано низку цікавих заходів.
Традиційно гості прийшли до Музею історії університету, де ознайомилися з експозицією та прослухали оглядову екскурсію. Потім зустрілися з деканом історичного факультету І.К.Патриляком та представниками всіх кафедр факультету. Згодом у Актовій залі відбулася офіційна частина зустрічі та святковий концерт.
На зустріч випускників історичного факультету завітали ректор університету Л.В.Губерський та перший проректор О.К.Закусило. Ректор привітав присутніх, побажав усім успіхів та творчої наснаги і наголосив, що в непростий для нашої країни час, коли Україна виборює свою незалежність, саме на істориків покладена важлива місія донести до громадськості історичну правду та об’єднати Україну.
Серед випускників історичного факультету різних років були присутні директор Інституту історії В. А. Смолій; директор Центрального державного історичного архіву України (м. Київ) О.В. Музичук; народний депутат Верховної Ради України 8-го скликання, Голова комітету ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики В.П. Сюмар.
Також серед запрошених гостей були директор Інституту сходознавства імені Агатангела Кримського О. В.Богомолов та заступник директора Інституту національної пам’яті О.М. Зінченко.

Студенти-історики порадували присутніх піснями, танцями, театралізованими постановками. Насамкінець декан історичного факультету І. К. Патриляк вручив найкращим студентам грамоти, подяки та запрошення на наукову конференцію до Геттінгенського університету в Німеччині.

Людмила Круглова,
директор Музею історії КНУ