3130З нагоди Всесвітнього дня інтелектуальної власності на економічному факультеті відбулася лекція-зустріч з провідним фахівцем у сфері інтелектуальної власності, дипломатом економічного відділу, другим секретарем Посольства Сполучених Штатів Америки паном Крістофером Смітом, який прочитав захопливу лекцію на тему «Інтелектуальна власність у сучасному світі».

Під час зустрічі пан Крістофер Сміт розповів про актуальні аспекти функціонування інституту інтелектуальної власності в сучасному світі та його важливу роль у сфері прав людини.

У своїй презентації пан Крістофер Сміт торкнувся характеристики видів об’єктів права інтелектуальної власності та його практичної реалізації в різних країнах світу, особливу увагу приділив досвідові Сполучених Штатів Америки, а також проблемним аспектам комерціалізації інтелектуальної власності в Україні. Крім того, американський дипломат розповів про приклади порушення права інтелектуальної власності, сучасні світові тенденції та виклики, зокрема піратство та контрафактну продукцію, її незаконне розповсюдження, а також про національні й міжнародні заходи боротьби з негативними тенденціями в сфері права інтелектуальної власності.

Студенти й викладачі економічного факультету активно долучилися до обговорення актуальних проблем.