нова нато20 років тому генеральний секретар НАТО Хав’єр Солана і директор ІМВ Леонід Губерський відкрили Центр інформації та документації НАТО в Україні, який розташувався в приміщенні Інституту міжнародних відносин КНУ. Це був перший в історії альянсу офіс громадської інформації, відкритий у країні-партнері. Упродовж наступних двох десятиліть Центр поширював інформацію про НАТО, організовував візити політиків, журналістів, неурядових установ.
19 травня 2017 року в ІМВ відбувся захід «Побудова довіри та розуміння через громадську дипломатію: 20 років разом», присвячений ювілею Центру інформації та документації НАТО в Україні. Гостей зустрічала фотовиставка та інформаційні стенди в холі Інституту. У відкритті заходу взяли участь Віце-прем’єр міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції  Іванна Климпуш-Цинцадзе, директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Барбора Маронкова, заступник помічника Генерального секретаря НАТО з питань громадської дипломатії Кармен Ромеро, Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, проректори Петро Бех і В’ячеслав Шамрай,  директор ІМВ Валерій Копійка, а також представники Міністерства оборони України, Міністерства інформаційної політики України, урядових і громадських організацій, політичні діячі, науковці, курсанти та студенти КНУ.
У святковому відеозверненні до присутніх заступниця Генерального секретаря НАТО Роуз Готтемьоллер, зокрема, зазначила: «Я була у Києві минулого місяця, де мене тепло прийняли ректор Університету пан Губерський і тамтешні студенти. У мене залишились лише гарні спогади про ту зустріч зі студентами, вони були дуже розумними».
Урочиста частина завершилася святковим флешмобом у вигляді рози вітрів – емблеми НАТО, яку утворили студенти та курсанти КНУ спільно з вихованцями Міжнародного дитячого центру «Артек».