bukovel-hotel-zima-domaЗима в Карпатах – це особливий час захоплення, дива й насолоди. Взимку гірські схили вражають своєю таємничістю і дають масу можливостей для активного відпочинку.

Карпатський регіон славиться невимовною красою природи, колоритним і гостинним місцевим населенням, розмаїттям розваг на будь-який смак та прекрасним гірськолижним курортом «Буковель».

Відпочинок у Буковелі — це відпочинок на курорті європейського рівня. Щороку він приймає велику кількість бажаючих відпочити й зарядитися гарним настроєм. Не стали цього року винятком і студенти нашого університету. За підтримки профспілкової організації з 3 по 7 лютого в Буковелі відпочило 150 студентів  різних факультетів та інститутів, а саме: географічного, геологічного, економічного, механіко-математичного, радіофізичного, фізичного, філософського, хімічного, юридичного та факультетів психології й соціології, а також студенти Інститутів міжнародних відносин та журналістики. Наші відпочивальники з задоволенням каталися на лижах, сноуборді та ковзанах.

Буковель дає можливість не тільки відпочити, а й оздоровитися. Завдяки мінеральним джерелам із цілющою водою курорт Буковель розвивається і як лікувальний та бальнеологічний центр.

Цілюще гірське повітря, чистісінька джерельна вода, живописна природа Карпат, надзвичайна гостинність і доброзичливість верховинців ще надовго запам’ятаються нашим студентам. А сьогодні оздоровлені й сповнені наснаги вони розпочали новий навчальний семестр.

Вікторія Щербина