На кафедру елліністики завітав носій та викладач новогрецької мови п. Тасос Зорбас, прикріплений до кафедри класичної філології Львівського національного університету імені Івана Франка, з якою кафедра елліністики розвиває плідне співробітництво. Філолог та мистецтвознавець Тасос Зорбас працює й над створенням освітніх фільмів, присвячених видатним грекам усіх часів. У кінематографічному доробку Т. Зорбаса налічується вже вісім фільмів. Останній з них створений до 400-ї річниці від дня смерті знаного в усьому світі художника-критянина Ель Греко, чиє справжнє ім’я – Домінік Теотокопулос – відоме далеко не всім.

Під час зустрічі зі студентами, які вивчають новогрецьку мову як першу та другу іноземну, Т. Зорбас ознайомив їх з багатою біографією митця, картою його подорожей та основними творами, що становлять гордість найвідоміших музеїв світу. Важливо відзначити, що лекція про життєвий та творчий шлях художника проводилася українською мовою, адже за дванадцять років роботи у Львівському університеті Тасос Зорбас досконало нею оволодів. Лекцію гармонійно доповнив інформативний, професійно зроблений Т. Зорбасом документальний фільм новогрецькою мовою з українськими субтитрами.

Після демонстрації фільму студенти та викладачі кафедри елліністики поспілкувалися з Т. Зорбасом і вирішили проводити такі зустрічі частіше, адже вони сприяють культурному обмінові між грецьким та українським народами, а також зміцнюють співпрацю між університетами України, де вивчають новогрецьку мову й культуру.