Мапа Універ 3Щороку акція «Живий ланцюг» об’єднує українців у День Соборності України. Цьогоріч, з огляду на пандемію, Київський національний університет імені Тараса Шевченка зініціював проведення Віртуального ланцюга єдності університетів, «щоб вкотре нагадати собі й світові, що Україна – соборна і незалежна!»
День розпочався для Університету з урочистого підняття синьо-жовтого прапора перед Головним корпусом. Під час церемонії в. о. ректора Леонід Губерський зазначив: «і хай нині ми не можемо взятися за руки у ланцюзі єдності, все ж сьогодні для нашої єдності немає обмежень і відстань неважлива».
Створена Центром комунікацій КНУ подія у Facebook, що зібрала понад пів тисячі учасників, а її охоплення становило близько 24 тисяч користувачів, укотре засвідчила – українці прагнуть соборності! До онлайн-заходу приєднувалися всі охочі, публікуючи тематичну світлину чи відео, позначаючи в дописі свою Альма-матер,
До ініційованої Шевченковим університетом акції долучилися 26 закладів вищої освіти країни! Віртуальний ланцюг єдності університетів з нагоди Дня Соборності України засвідчив, що ніхто й ніколи не зможе розділити єдиний український народ, позбавити його честі та гідності.