Volunteers_5Співробітники сектору працевлаштування КНУ постійно шукають нові можливості задля професійного розвитку студентів та аспірантів, добирають перспективних партнерів і щороку проводять цікаві та корисні заходи. За словами проректора Володимира Бугрова, подібних заходів, організованих в Університеті за рік, могло б вистачити на декілька років активної діяльності в багатьох інших ВНЗ.
За 2017 рік університетський сектор працевлаштування за допомогою студентів-волонтерів успішно провів зустрічі з ІТ-працедавцями, дні кар’єри на економічному факультеті, ІТ-фестиваль «Tetrix» та інші заходи, спрямовані на професійну орієнтацію університетської братії.
– Дні кар’єри на економічному факультеті – це як свято, куди кожен студент хоче прийти, щоб подивитися на компанії, взяти участь в інтерактивах і знайти кар’єру для душі. Усе проходить на високому рівні, безліч цікавих коворкінгів, лекцій і подій, усі відвідувачі приємно вражені, – ділиться спогадами Марія Чубенко, студентка-другокурсниця економічного факультету КНУ.
– Я вважаю, що таке потрібно робити, тому що це для нас і практика, і можливості. Це ж не тільки сам фестиваль, а ще й купа нових друзів та цінний досвід, бо ти вчишся спілкуватися, вчишся не розгублюватися й допомагати іншим. Це просто класно! – пригадує, як дружно й весело проходила підготовча робота, першокурсниця ФРЕКСу Олена Олішевська.
Наприкінці грудня 2017 року всі студенти-волонтери, які допомагали сектору працевлаштування Університету проводити тематичні заходи, були відзначені почесними грамотами. Серед нагороджених студентів – 55 представників інститутів та факультетів КНУ.