Дні НАТОДелегація НАТО на чолі з помічником заступника начальника штабу Стратегічного командування НАТО з систем управління, розгортання та живучості комодором А. Мортен Гроеннінгсатером відвідала Військовий інститут.
Метою відвідин було підвищення рівня поінформованості офіцерів, науково-педагогічних працівників, слухачів та курсантів військових вишів про структури та завдання НАТО на сучасному етапі розвитку, розуміння процесів та стану військового співробітництва Збройних Сил України з НАТО, ініціатив Альянсу, в яких беруть участь Збройні Сили України, а також удосконалення змісту навчальних програм.
Начальник Військового інституту генерал-майор Віктор Балабін провів брифінг, на якому іноземні представники ознайомилися з історією Військового інституту, його структурою й унікальною інтегрованою системою підготовки кадрів для Збройних Сил України та інших силових відомств.
Члени делегації НАТО виступили перед офіцерами, курсантами та науково-педагогічними працівниками з доповідями “Поточний статус НАТО”, “Партнерська політика НАТО”, “Стратегічні комунікації, їхня роль у сучасних конфліктах”. Виступи фахівців НАТО викликали великий інтерес у присутніх. Це підтвердила також жвава робота в секціях, у ході яких офіцери, курсанти та науково-педагогічні працівники Військового інституту мали змогу поставити представникам НАТО запитання.
У підсумковій частині заходу обговорювали результати роботи в секціях, поточний стан співпраці України з НАТО та рівень поінформованості населення України про Організацію Північноатлантичного договору, її завдання на сучасному етапі.

Військовий інститут