DSC_0801-gВідбулася загальноуніверситетська поїздка до Кмитівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату для дітей з вадами розумового розвитку, де для вихованців провели благодійну шефську театралізовану виставу та святковий концерт.

Участь у заході взяли представники курсантської Ради Військового інституту на чолі з старшим сержантом Русланом Колішенком та актив Студентського парламенту КНУ на чолі з Діаною Абдулаєвою.

Святкова програма складалася з різноманітних конкурсів, ігор, привітань і подарунків. Дітлахи стали активними учасниками хореографічних танцювальних номерів та різноманітних сценічних вистав, психокорекційних лекцій, занять з військово-патріотичного виховання та майстер класів з плетіння.

– Кожна дитина вірить у казку та сподівається, що колись її мрії збудуться. Ми приходимо, щоб утілити ці мрії в життя, адже хто як не ми – військові – повинні надати їм підтримку та допомогу, – зазначив сержант Руслан Колішенко. – Коли бачиш радість в очах дітей, позбавлених батьківської опіки, то розумієш, наскільки важливі наші відвідування.

***

На історичному факультеті пройшла благодійна акція, спрямована на підтримку Прилуцького дитячого будинку, до якої активно долучилися викладачі й студенти. Спільними зусиллями вони зібрали 8678 грн.

Зі щирою душею та не з порожніми руками 15 активістів історичного факультету вирушили до Прилуцького дитбудинку, де подарували діткам маленьке свято, підсолодивши настрій подарунками, цукерками, печивом. А також долучилися  до облаштування відремонтованої їдальні для малят.

Четвертий рік поспіль історичний факультет опікується цим дитячим будинком, але кожна поїздка приносить хвилювання, неначе  вперше.  Особливі емоції переповнюють, коли ти бачиш  ці щирі дитячі оченята. Так було й цього разу.

Діти змогли добре повеселитися та відпочити разом зі студентами. На згадку про теплий прийом студенти повезли до Києва намальований дітьми святковий плакат, що цінніший за тисячі подарунків.

На історичному факультеті підтримка Прилуцького дитячого будинку давно перестала бути акцією, а стала доброю традицією. Дякуємо всім, хто не залишився осторонь. Благодійність починається з тебе! Тож починаймо з себе. Творити добро так радісно і легко!