Спортивна студ команда ІБМННЦ «Інститут біології та медицини» знаний підготовкою не лише висококваліфікованих фахівців, а й справжніх інтелектуалів, талановитих, всебічно розвинутих особистостей. Це було би неможливим без насиченого студентського життя та дозвілля, організація яких традиційно забезпечується злагодженою роботою адміністрації спеціалізованих підрозділів КНУ, Інституту та студентських організацій. Активне залучення Студентського парламенту, профбюро, Ради гуртожитку №9, Ради молодих вчених і наукового товариства студентів, дружини охорони природи «Зелене майбутнє», кураторів академічних груп, керівників спортивних секцій та творчих колективів до організації позанавчального процесу дозволяє нашим студентам максимально широко реалізувати свій потенціал. Наше кредо: «Від вступу до випуску – не лише навчання!».
Студенти ННЦ традиційно беруть активну участь у роботі низки творчих гуртків та колективів Молодіжного центру культурно-естетичного виховання Університету, аматорського інститутського інструментального й драматичного колективів, а також команди КВК. Розташований по сусідству, між навчальним корпусом та базовим студентським гуртожитком, оснащений за останніми технологічними трендами спортивний комплекс із басейном і величезним новим стадіоном, дозволяє нашим студентам не лише підтримувати здоров’я, мати гарну фізичну форму, а й досягати значних успіхів у спортивних змаганнях.
У ННЦ традиційно відзначаються Дні Інституту, біолога, медика, еколога, ландшафтного дизайнера, День захисника України, День вишиванки, проводиться інститутський студентський вокально-інструментальний фестиваль «Музична феєрія», костюмована вечірка «Хеллоуін», «Вечорниці на Андрія» у гуртожитку, благодійний ярмарок «Щедрик» до Дня святого Миколая, різноманітні спортивні змагання, а також урочисті заходи з нагоди вступу та випуску з Університету.
ННЦ дбає не лише про активне та креативне дозвілля своїх студентів, але й про комфортні умови їхнього проживання. Студенти, які приїхали на навчання з інших міст, мають можливість проживати в комфортабельному гуртожитку блочного типу, що розташований неподалік навчального корпусу.