29342301_358733467979458_6710089717926330368_nстартував справжній парад Днів відкритих дверей

Центр комунікацій

Факультети та інститути нашого Університету радо відчиняють свої двері для потенційних абітурієнтів. Сотні майбутніх бакалаврів та магістрів упродовж вихідних днів березня уже визначили свою alma mater. А тут серйозно подбали про те, аби зустрічі були насиченими. Гостям розповідали про всі нюанси вступної кампанії, обговорювали повний спектр освітніх програм, з ними ділилися здобутками, їх залучали до майстер-класів і наукових експериментів.
Майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків під час зустрічі з адміністрацією ННЦ «Інститут біології та медицини» цікавили питання не тільки щодо правил вступу до Інституту, а й стосовно навчання й побуту студентів. Гості ознайомилися зі структурою, навчальними програмами, науково-педагогічною діяльністю, міжнародним співробітництвом Інституту та пересвідчилися, що фундаментальна підготовка майбутніх висококваліфікованих фахівців відповідає світовим вимогам. Навчальні програми дисциплін, що викладаються, спрямовані на глибоке засвоєння теоретичних знань, а сучасне обладнання дозволяє поглиблювати практичні здобутки.
Понад 300 старшокласників та батьків мали змогу поспілкуватися з адміністрацією та завідувачами кафедр Інституту міжнародних відносин КНУ. Було чимало запитань, емоцій та навіть вікторина з подарунками для майбутніх прешокурсників. Потім студенти ІМВ провели екскурсію та поділилися своїми враженнями від навчання.
Неодмінним для природничників експериментом супроводжувалася зустріч на хімічному факультеті. Школярі та їхні батьки з різних куточків України не лише познайомилися з історією факультету, а й побували у науково-дослідницьких і навчальних лабораторіях. Заохочували до майбутньої професії хіміка ентузіасти різних верств факультетської спільноти – від професорів до молодих науковців і студентів.