76767ЄвроМайдан і Революція Гідності повернули українцям віру в цінності свободи, гідності та самопожертви. Вони прискорили процеси формування громадянського суспільства та реформування держави. У Революції Гідності постала політична нація як основа Української держави, що формується  з представників різних національностей.

Майдан вимагав справедливості, повного перезавантаження влади, докорінної зміни суспільних відносин. Він став уособленням усієї української громади, захистила наш європейський вибір. ЄвроМайдан розпочали студенти, котрі вийшли відстоювати своє бачення майбутнього країни, доля якої їм не байдужа. Це вони зрушили колесо Революції, вивели на вулиці сотні тисяч людей.

За ці два роки ми стали сильнішими й мудрішими. Ми розуміємо, що наш вихід з колоніального рабства триває, що наш шлях до свободи не буде швидким і безболісним. Ми критикуємо самих себе і владу, але готові в будь-який момент підставити плече і допомогти. Ми віримо у майбутнє молоді, яка розпочала ЄвроМайдан і зберегла нашу надію на успішну і вільну країну.

У другу річницю найважливіших подій новітньої української історії на сторінках нашої газети їх згадують й аналізують безпосередні учасники.