Юридичний факультет у співпраці з Федеральним міністерством освіти й науки ФРН провів Міжнародну науково-практичну конференцію «Європеїзація української юридичної освіти: німецько-український досвід».
З німецького боку з вітальними промовами виступили Надзвичайний та Повноважний Посол Німеччини в Україні Крістоф Вайль та керівник відділу співробітництва з державами-членами СНД Федерального міністерства освіти й науки Німеччини Міхаель Шліхт.
У конференції взяли участь представники міжнародних інституцій, німецькі та українські правознавці, правники-практики та студенти. Українські організатори конференції доктор юридичних наук Р.С.Мельник та доктор філософських наук О. А. Шаблій представили широкому загалові ініціативи юридичного факультету, зокрема Центр німецького права, Бібліотеку німецької правничої літератури, Центр юридичного перекладу та громадську організацію “Німецько-український правознавчий діалог”.
Під час підсумкової дискусії було прийнято спільне рішення створити німецько-українські робочі групи з розробки рекомендацій щодо реформування української юридичної освіти з метою її наближення до практичних вимог сучасного ринку юридичних послуг та налагодження ефективного німецько-українського правознавчого діалогу.