ERHv1oqgKF4На економічному факультеті створено систему виховної роботи, що являє собою синтез плідної співпраці науково-педагогічного складу, кураторів академічних груп та студентського самоврядування.
Створені і активно функціонують органи студентського самоврядування: Студентський парламент, профбюро студентів, студентська рада гуртожитку.  Головна мета їхньої діяльності – створення умов для самореалізації студентів. Зусиллями студентського парламенту проводиться безліч цікавих івентів. Концерти на факультеті – найочікуваніші події для кожного. Для студентів першого курсу щороку відбувається арт-фестиваль «Я – першокурсник». Понад 10 років поспіль проводиться конкурс краси і таланту «Містерія» – незабутнє дійство для кожного економіста. Економічний факультет проводить святковий Новорічний Бал у стінах Колонної зали Київської міської державної адміністрації. Крім концертів відбувається чимало ярмарків, фестивалів, зустрічей, благодійних заходів. Варті уваги щорічні Дні кар’єри, благодійні заходи «Фіолетовий день», «День України», новорічний благодійний ярмарок, після яких студенти відвідують дитячі будинки і на виручені кошти допомагають  їм.
Студенти факультету активно займаються спортом. Наша команда посіла перше місце у першості Університету з футзалу.
У нас проходить інтелектуальний конкурс «Що? Де? Коли?», функціонує Case Club, відбуваються постійні факультетські чемпіонати з шашок і шахів, організовуються Марафони та Open Air, проводяться зустрічі з видатними особистостями та відомими випускниками.
Студенти факультету отримують не тільки якісні знання, а і велике поле для реалізації своїх ідей, виростаючи не тільки гарними фахівцями, а й різнобічно розвинутими активними особистостями.