економ ДеканПрес-центр економічного факультету

Понад 500 науковців із Великої Британії, Азербайджану, Польщі, Бельгії, Норвегії, Італії, Туреччини, Фінляндії, Грузії, Румунії, США, Казахстану та України взяли участь у Міжнародному форумі EFBM’2019, що тривав з 21 по 24 травня 2019 року на економічному факультеті КНУ і був присвячений його 75-й річниці.
За чотири дні Форуму було проведено 25 панельних дискусій, 13 дослідницьких секцій, 2 круглі столи, декілька воркшопів, виступили 143 спікери. Партнерами Форуму стали майже 30 компаній.
У ході Форуму було досягнуто основної мети – забезпечення трансферу знань між освітянською, науковою спільнотою та діловим середовищем для розвитку економік.
Крім того, у рамках Форуму було проведено День Кар’єри на економічному факультеті, у якому взяли участь 20 провідних міжнародних і українських компаній. Студенти мали змогу поспілкуватися зі стейкхолдерами та роботодавцями, дізнатись їхні вимоги до кандидатів і умови стажування в цих компаніях.
Також під час Форуму було урочисто відкрито Українсько-норвезький центр із міжнародної освіти та досліджень у галузі економіки державного сектору. Мета діяльності центру – створення нових сприятливих умов для освітньої, наукової та культурної співпраці між Україною та Норвегією.
З нагоди ювілею пройшло урочисте засідання Вченої Ради економічного факультету за головуванням ректора Леоніда Губерського, під час якого викладачі були відзначені грамотами за успіхи у навчальній, науковій та виховній роботі, подяками ректора та грамотами за сумлінну працю.