Науковці Інституту високих технологій зав.сектору НДЧ С.В.Литвиненко і завідувач кафедри В.А.Скришевський представили концепцію штучного електронного «язика». Результати своїх досліджень автори опублікували в журналі ACS Applied Materials & Interfaces.

Учені придумали датчик, який аналізує речовини і передає інформацію про них у комп’ютер. За словами авторів, пристрій працюватиме аналогічно зв’язці смакових рецепторів і головного мозку в людини.

Датчик являє собою тришарову двомірну структуру. Основа складається з кремнію, на який нанесено шар рідкої речовини,який піддається аналізові. Закриває все зверху третій шар – скло.

Учені використали в своїй роботі той факт, що провідні властивості такої системи (транспорт електронів під дією світла, яке падає на скло) залежать від проміжного (другого) рідкого шару.

Вони вважають, що типові язикові відчуття визначаються типом рідини, а з ним можна зв’язувати провідні властивості системи, які повинні бути наперед відомими й використані для певного смаку рідини.

Учені вважають, що їхня робота може знайти використання у фармацевтичній та харчовій промисловості, в митниці, службах екологічного контролю та в інших галузях, де буде потрібний  штучний аналог людського язика.