4567П’ятирічний ювілей Проекту Британської ради в Україні «Англійська мова для університетів» як одного з флагманів, що приносить якісні, ефективні та позитивні зміни у викладанні англійської мови за професійним спрямуванням, ознаменувався грандіозною подією для професіоналів – національним симпозіумом, що відбувся наприкінці листопада у Києві. Його цільова аудиторія – викладачі англійської мови за професійним спрямуванням 32 провідних ЗВО України.
Учасники проекту звітували щодо впровадження інновацій і нових підходів до викладання англійської мови за професійним спрямуванням, визначили проблеми, які існують у викладанні мови, окреслили шляхи їх усунення.
Звіт про досягнення нашого Унівіерситету, який є активним учасником проекту від моменту його започаткування, представляла на симпозіумі координаторка зв’язків КНУ з Британською радою в Україні, доцент Наталія Білоножко. У своїй доповіді вона розповіла про виконання плану дій КНУ щодо модернізації процесу викладання англійської мови у межах проекту Британської Ради «Англійська мова для університетів», затвердженого проректором Володимиром Бугровим. Зокрема, заходи, які проводилися в рамках проекту: семінари, круглі столи, публікації, у яких відображено методичні засади викладання ESP, також було наголошено на принципах викладання англійської мови за професійним спрямуванням.