Шнуров«Мені все було неймовірно цікаво, я цікавився живописом, міг годинами просиджувати з лупою над картинами Пітера Брейгеля-старшого, розглядати якісь деталі цього зображення. Але якось я слухав джазові імпровізації французького піаніста Мішеля Петруччіані й видатного органіста Едді Луїса, і для мене це стало наче одкровенням, я ніколи раніше не чув такого виконання. Це була свобода, я усвідомив тоді, яка ж приголомшлива свобода зосереджується саме в музиці!»

Центр комунікацій

Соліст і лідер гурту «Pianoboy» Дмитро Шуров на зустрічі зі студентами нашого Університету ділився спогадами й досвідом, відповідав на безліч запитань і підготував сюрприз для вдячної аудиторії – автори найцікавіших запитань отримали запрошення на березневий концерт гурту «Pianoбой».
Студентство Шевченкового університету цікавилося найрізноманітнішими аспектами особистого й творчого шляху Дмитра Шурова, а спектр запитань коливався від досвіду участі музиканта в програмах із академічної мобільності, практичних порад щодо вдосконалення власної творчості й віднаходження орієнтирів у мистецтві – аж до пошуку шляхів для вирішення психологічних проблем, із котрими можуть зіткнутися підлітки під час дорослішання: «У кожної людини в якийсь момент сідають батарейки: може статися вигоряння, можуть наздогнати якісь дитячі травми… Людина не розуміє, чому це з нею трапляється. Але це просто фізіологічна річ, тому з особистого досвіду раджу вам якнайраніше працювати в таких випадках із психологами».
На знак подяки за зустріч, приємні сюрпризи й таке щире спілкування проректор Володимир Бугров подарував музикантові від імені громади КНУ брендований світшот, що його Дмитро Шуров одразу ж і одягнув, щоб уже в ньому роздавати автографи й фотографуватися з присутніми на добру згадку про знайомство й саму подію в Університеті.