геоМузейЗ 1986 року працює для відвідувачів геологічний  музей Коледжу геологорозвідувальних технологій нашого Університету. 2000 експонатів, виставлених у його залах, представляють майже всі континенти земної кулі.
При музеї функціонує студентський гурток «Геолог», в активі якого – зустрічі з відомими фахівцями-геологами, відвідування унікальних геологічних об’єктів в Україні та поза її межами, участь у виставках виробного і ювелірного каменю, енергійна профорієнтаційна робота у школах Києва та регіонах України.
Особливою популярністю серед студентів користується багатоденна поїздка до «самоцвітного серця» Волині – району Володарськ-Волинського. Знайомство з унікальною експозицією музею самоцвітів, а також відвідування кар’єрів із розробки граніту (Лізники) і лабрадориту (Головинське, Очеретянське, Кам’яна Піч) не лише сприяє підвищенню професійного рівня майбутніх розвідників, а й справляє на них велике емоційне враження.
У музеї відбуваються виставки каменю. «Родзинкою» останньої з них став різноманітний кам’яний матеріал, здобутий під час експедиції в Карпати. Виразні зразки мінералів і гірських порід, зібрані гуртківцями під час відвідин південно-східного Туркменістану (1991 р.) і Кольського півострова (2007 р.), а також різноманітний ілюстрований матеріал – карти, схеми, розрізи та численні фотографії – поповнили експозиції кількох профільних музеїв навчальних закладів України.
Екологічним проблемам, пов’язаним із розробкою родовищ корисних копалин України, присвячені повідомлення геологічного музею на сесіях Міжнародного геологічного конгресу в Італії (2004 р.) і в Норвегії (2008 р.).