SEG1На найбільшій геофізичний конференції року – SEG Annual Meeting, яка у 2018 році проходила у місті Анахайм, США – були підведені підсумки діяльності студентських осередків SEG, яких налічується понад 500 у всьому світі. Цей момент став надзвичайно хвилюючим і несподіваним, адже вперше в історії студентський осередок КНУ імені Тараса Шевченка не просто потрапив до списку десяти найактивніших осередків року, а й здобув найвищу нагороду – Best Student Chapter Award! Крім отримання перехідного кубку, який упродовж наступного року зберігатиметься у ННІ «Інститут геології», здобуття цього титулу означає й отримання грошового призу у розмірі 5000$. Вітаймо наших студентів-геофізиків і пишаємося ними!
Цього року студенти Інституту Олег Лошаков і Олег Петрокушин були відібрані для проходження престижних програм конференції. Програми фокусувалися як на розвитку особистісних якостей, умінні ефективно працювати у команді, так і на вдосконаленні професійних навичок у пошуках вуглеводневих ресурсів.
Упродовж 2018 року наші студенти-геофізики відвідали п’ять міжнародних навчальних польових таборів та міжнародну конференцію, де отримали незабутні враження та набули корисних навичок для свого майбутнього кар’єрного зростання. Табори та конференція проходили у США, Угорщині, Чехії, Румунії та Польщі.
Польові табори проводилися за підтримки спілки геофізиків-розвідників (Society of Exploration Geophysicists) та інших компаній, що виступали спонсорами та партнерами. Студенти, які відвідували ці міжнародні табори – молоді та амбіційні учасники спілки SEG.