DSC07121Щоб розширити проект міжнародного співробітництва між КНУ імені Тараса Шевченка та навчальними закладами Італії «Україна-Італія: культурні діалоги без кордонів», Центр географічних та культурних досліджень Італії географічного факультету ініціював підписання угоди про співпрацю з Міжнародною лінгвістичною школою «Кампус Магнолі» (місто Кастелраймондо, Італія).
Спільна діяльність буде спрямована на реалізацію багатовекторних проектів, які сприятимуть вивченню італійської мови, культури та туристичних ресурсів Італії. Викладачі ж отримають можливість участі в міжнародних дослідницьких групах. Цю ініціативу підтримав Інститут філології КНУ.
За участі викладачів і студентів університету, які вивчають італійську мову, на географічному факультеті та в Інституті філології вже проведено низку робочих зустрічей із професором Даніеле Донаті – директором Міжнародної лінгвістичної школи «Кампус Магнолі». Обговорювалися  напрямки співробітництва,  заплановано лінгво-країнознавчу експедицію до Італії (липень-серпень 2014 року). На зустрічах зі студентами пройшли презентації літньої школи італійської мови.
Для створення проекту угоди про співробітництво та дальшої реалізації визначених завдань сформовано робочу групу в складі: заступника декана географічного факультету з міжнародного співробітництва, директора Центру географічних та культурних досліджень Італії доцента О.Мотузенко, представників кафедри теорії та практики перекладу з романських мов імені М.Зерова – директора Центру італознавства, доцента Ю.Чернишової, асистента Г.Агеєвої, доцента кафедри іспанської та італійської мови І.Магушинця та директора Міжнародної лінгвістичної школи «Кампус Магнолі» професора Даніеле Донаті.