cida-logo_400x216Географічний факультет виборов грант Канадської міжнародної агенції розвитку «CIDA». Назва проекту: «Заходи розвитку інфраструктури просторових даних: створення потенціалу в державних інституціях України для стимулювання економічного зростання». Основні учасники проекту  -  Ванкуверський острівний університет (координатор проекту з канадської сторони) і географічний факультет  КНУ (координатор проекту з української сторони). Місія проекту – закладення основи для прискореного розвитку інфраструктури просторових даних в Україні як необхідного елементу для стимулювання екологічного зростання. Цей новий проект  важливий для створення інформаційного суспільства в Україні. Партнери проекту розроблятимуть та втілюватимуть освітню програму для українських державних інституцій для підтримки розвитку національної інфраструктури просторових даних.
Завдання проекту: 1)підготовка українських інструкторів згідно з канадськими освітніми програмами (стажування у Ванкуверському острівному університеті); 2)адаптація шести ключових курсів з ІПД до українських потреб; 3)навчання українських держслужбовців, які несуть відповідальність за впровадження НІПД; 4)продовження підтримки проекту після його завершення.
Підготовлений персонал ефективніше керуватиме створенням складників НІПД та геопорталів. Точні й сучасні цифрові картографічні дані є необхідним інструментом для прозорого управління національними ресурсами України. Наприклад, для чіткого визначення прав землекористування, що дозволить знизити можливості для корупції та самовільного зайняття земельних ділянок.