студентська олімпіада з геологіїВідбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з геології.

Поборотися за першість у знанні геологічних дисциплін до Києва приїхали 29 учасників із різних куточків України. Студенти вищих навчальних закладів Києва, Дніпропетровська, Одеси, Харкова, Луганська, Львова, Івано-Франківська та інших міст вирішували теоретичні та практичні завдання, що проводились у чотири тури. У першому з них, есе на відповідну тему, учасники мали продемонструвати власні ґрунтовні знання глобальних проблемних питань геології. У другому – вміння практичного застосовування набутих знань у галузі структурної геології – побудова геологічного розрізу. Третій тур передбачав визначення студентами літологічної будови 5 гірських порід різного походження. І  четвертий етап  – тестування в комп’ютерних класах, адже завдання цього туру передбачали розв’язання задач з усіх напрямків геології.
Аналізуючи виконані конкурсні роботи, професійне журі в складі викладачів геологічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та викладачів інших ВНЗ України в першу чергу оцінювало ступінь самостійності мислення студентів, а також їхні практичні навички при розв’язанні різноманітних геологічних задач.

За підсумками інтелектуального змагання, переможцями підсумкового ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з геології стали: Данило Коваль (КНУ) – перше місце; Ірина Трегуб (КНУ) – друге місце; Владислав Цапенко (Національний гірничий університет, м. Дніпропетровськ) – третє місце.

Учасники змагань отримали спеціальні грамоти оргкомітету та сертифікати про участь в олімпіаді. Усі переможці були нагороджені дипломами та цінними подарунками.