У 2007 році Всесвітній фонд природи WWF в Австралії започаткував акцію Година Землі, щоб привернути увагу до проблем зміни клімату, стурбованості за майбутнє Планети. Наступного року ця успішна акція поширилася світом, у ній узяли участь більше як 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. У 2009 році до всесвітньої кампанії приєдналася Україна.

У 2014 році Година Землі перетворилася на найбільший у світі природоохоронний рух – приєдналося понад 7000 міст у 162 країнах. В Україні до акції долучилося понад 55 міст і містечок, у тому числі Київ, Одеса, Львів та ін. Приєднався до акції і наш університет. Отож, у суботу, 28 березня о 20.30 люди по всьому світу вимкнули світло на одну годину, як символ єдності в бажанні захистити природу.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна кампанія зробила наголос на необхідності та безумовній користі щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання екологічних проблем, досягнення гармонії з природою.